28 Aralık 2019 Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı

Toplumsal Ekonomik Araştırmalar Merkezi Derneği (TEAMDER), olağanüstü genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

TEAMDER Yeni Yönetimini Seçti

Derneğin en son başkanlık görevini yürüten Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. İlhan Gölbaşı genel kurulda oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

Kundu Aska Lara Otel’de gerçekleşen TEAMDER genel kuruluna, derneğin 61 üyesinden 45’i katılım gösterdi.

Salt çoğunluğun sağlandığı toplantıda ilk olarak Divan Heyeti Başkanlığına derneğin üyelerinden olan Erdoğan Kahya oy birliği ile seçildi.

Sekreter üyenin Prof. Dr. Cengiz Sayın’ın olduğu kurulda, görevli üyeliğe ise Güldal Siğinç atandı.

Açılış konuşmasını TEAMDER Yönetim Kurulu adına Başkan Prof. Dr. İlhan Gölbaşı’nın yaptığı genel kurulda, derneğin bir önceki Başkanı olan eski Antalya İl Emniyet Müdürü onursal başkan Ali Yılmaz’a derneğe katkılarında dolayı plaket verildi.

Plaket töreninden sonra TEAMDER’in yeni üyelerine ise rozetleri takıldı.

Prof. Dr. Gölbaşı oy birliğiyle yeniden başkan seçildi

Genel kurulun devamında Divan Başkanı Erdoğan Kahya yönetiminde divan seçimine geçildi.
Kahya tarafından yönetim faaliyet raporu okunup, ibra edildikten sonra denetim faaliyet raporu da okunup, ibra edildi. Divan başkanlığına verilen bir önergeyle yönetim ve denetim kurulu aday listesinin de sunulduğu genel kurulda yapılan açık oylamada, TEAMDER’in mevcut başkanlık görevini yürüten Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. İlhan Gölbaşı, oy birliği ile tekrar derneğin başkanı seçildi. Yeni yönetim kurulu adına konuşan ve üyelere teşekkürlerini ileten Gölbaşı, yeni dönemde TEAMDER’in faaliyetlerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Yönetim kurulu, denetim kurulu ve danışma kurulu üyelerinin oy birliği belirlendiği toplantıda, Prof. Dr. İlhan Gölbaşı başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Prof. Dr. Cengiz Sayın (BaşkanYrd.), İş Adamı Celal Vecel (üye), Prof. Dr. Mustafa Gülmez (Başkan Yrd.), Melike Tamer Köse (Genel Sekreter), Turizmci Salih Çene (Başkan Yrd.), Mimar Sadi Kan (Üye), İş Adamı Hakan Püre (Sayman), Güldal Siğinç (Üye)

Danışma Kurulu Başkanı Sn:Canan TUNGAR ve diğer üyeler belirlendi.

Dilek ve temennilerden sonra gündem maddelerinin tamamlandığı TEAMDER Genel Kurul’u Divan Başkanı Erdoğan Kahya tarafından sonlandırıldı.

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank